T491D106K025AT4106
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491D106K025AT4106
JLCPCB Part #
C1958258
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10uF 1Ω 25V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS