T491C686M016AT41537280
MFR.Part #
T491C686M016AT41537280
JLCPCB Part #
C1959230
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 16V 1Ω 68uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS