T491C686M010AT40537111
MFR.Part #
T491C686M010AT40537111
JLCPCB Part #
C4978973
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 10V 1Ω 68uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS