T491C686K010ZGZV10
MFR.Part #
T491C686K010ZGZV10
JLCPCB Part #
C4987549
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 10V 1Ω 68uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS