T491C686K006ATAUTO
MFR.Part #
T491C686K006ATAUTO
JLCPCB Part #
C4950677
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 6.3V 68uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS