T491C686K004AT41607010
MFR.Part #
T491C686K004AT41607010
JLCPCB Part #
C1956571
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 4V 68uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS