T491C685M025AT42807333
MFR.Part #
T491C685M025AT42807333
JLCPCB Part #
C1957856
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.9Ω 25V 6.8uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS