T491C685K020ATAUTO
MFR.Part #
T491C685K020ATAUTO
JLCPCB Part #
C1956919
Description
-55℃~+125℃ 1.9Ω 20V 6.8uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS