T491C685K020AT4280
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491C685K020AT4280
JLCPCB Part #
C1956862
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.9Ω 20V 6.8uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS