T491C685K016AT2478
MFR.Part #
T491C685K016AT2478
JLCPCB Part #
C1957613
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.9Ω 16V 6.8uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS