T491C684K050AH
MFR.Part #
T491C684K050AH
JLCPCB Part #
C1960049
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 500nA@25℃,5min 50V 50mA@100kHz 6.4Ω@100kHz 680nF ±10% 2312 Tantalum Capacitors