T491C476M006AT4154
MFR.Part #
T491C476M006AT4154
JLCPCB Part #
C1958651
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 47uF 6.3V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS