T491C476K010AT7280
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491C476K010AT7280
JLCPCB Part #
C1958526
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 10V 47uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS