T491C476K006AT4832
MFR.Part #
T491C476K006AT4832
JLCPCB Part #
C1957230
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 47uF 6.3V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS