T491C475M035AT7280
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491C475M035AT7280
JLCPCB Part #
C4982646
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 2Ω 35V 4.7uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS