T491C475M035AT4053
MFR.Part #
T491C475M035AT4053
JLCPCB Part #
C1957641
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 2Ω 35V 4.7uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS