T491C475M025AT4839
MFR.Part #
T491C475M025AT4839
JLCPCB Part #
C1960030
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 2.3Ω 25V 4.7uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS