T491C475K020AT7280
MFR.Part #
T491C475K020AT7280
JLCPCB Part #
C4983152
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 2.4Ω 20V 4.7uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS