T491C475K020AT4539
MFR.Part #
T491C475K020AT4539
JLCPCB Part #
C4978451
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 2.4Ω 20V 4.7uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS