T491C475K016AT2478
MFR.Part #
T491C475K016AT2478
JLCPCB Part #
C1958474
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.4Ω 4.7uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS