T491C337M004AT4280
MFR.Part #
T491C337M004AT4280
JLCPCB Part #
C4951551
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 330uF 4V 900mΩ ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS