T491C336K016AT7280
MFR.Part #
T491C336K016AT7280
JLCPCB Part #
C1956690
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 16V 33uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS