T491C336K016AT2478
MFR.Part #
T491C336K016AT2478
JLCPCB Part #
C4950564
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 16V 33uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS