T491C335M025AT4380
MFR.Part #
T491C335M025AT4380
JLCPCB Part #
C1960262
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 2.5Ω 25V 3.3uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS