T491C335M025AT2478
MFR.Part #
T491C335M025AT2478
JLCPCB Part #
C5106860
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 2.5Ω 25V 3.3uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS