T491C335K035ATAUTO
MFR.Part #
T491C335K035ATAUTO
JLCPCB Part #
C1959562
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 2.4Ω 3.3uF 35V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS