T491C335K035AT48057280
MFR.Part #
T491C335K035AT48057280
JLCPCB Part #
C1958331
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 2Ω 3.3uF 35V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS