T491C335K035AT4280
MFR.Part #
T491C335K035AT4280
JLCPCB Part #
C4987749
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 2Ω 3.3uF 35V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS