T491C226M016AT42807333
MFR.Part #
T491C226M016AT42807333
JLCPCB Part #
C1956433
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 16V 22uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS