T491C226M016AT4165
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491C226M016AT4165
JLCPCB Part #
C1956558
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 16V 22uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS