T491C226M010AT4160
MFR.Part #
T491C226M010AT4160
JLCPCB Part #
C4983917
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω 10V 22uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS