T491C226K020AT7634
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491C226K020AT7634
JLCPCB Part #
C1651983
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 20V 22uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS