T491C226K020AT2478
MFR.Part #
T491C226K020AT2478
JLCPCB Part #
C1957773
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 20V 22uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS