T491C226K016ATAUTO
MFR.Part #
T491C226K016ATAUTO
JLCPCB Part #
C4951111
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 16V 22uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS