T491C226K016AT48057280
MFR.Part #
T491C226K016AT48057280
JLCPCB Part #
C4987914
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 16V 22uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS