T491C226K010ATZ320
MFR.Part #
T491C226K010ATZ320
JLCPCB Part #
C4980547
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω 10V 22uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS