T491C226K006AT4539
MFR.Part #
T491C226K006AT4539
JLCPCB Part #
C1956306
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 22uF 6.3V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS