T491C226K006AT2478
MFR.Part #
T491C226K006AT2478
JLCPCB Part #
C1958036
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 22uF 6.3V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS