T491C225M035AT4814
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491C225M035AT4814
JLCPCB Part #
C1956773
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 3.2Ω 35V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS