T491C225K035AT7280
MFR.Part #
T491C225K035AT7280
JLCPCB Part #
C1955785
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 3.2Ω 35V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS