T491C225K025AT7280
MFR.Part #
T491C225K025AT7280
JLCPCB Part #
C1955690
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 25V 3.5Ω ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS