T491C157M006AT7280
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491C157M006AT7280
JLCPCB Part #
C1959237
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 150uF 6.3V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS