T491C157M004AT4280
MFR.Part #
T491C157M004AT4280
JLCPCB Part #
C1957559
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 150uF 4V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS