T491C157K010AT7634
MFR.Part #
T491C157K010AT7634
JLCPCB Part #
C4981432
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 10V 150uF 900mΩ ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS