T491C156M016AT48507111
MFR.Part #
T491C156M016AT48507111
JLCPCB Part #
C1958729
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω 15uF 16V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS