T491C156M010AT2478
MFR.Part #
T491C156M010AT2478
JLCPCB Part #
C4952354
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 10V 15uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS