T491C156K016AT4280
MFR.Part #
T491C156K016AT4280
JLCPCB Part #
C1957396
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω 15uF 16V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS