T491C156K010AT4802
MFR.Part #
T491C156K010AT4802
JLCPCB Part #
C1957875
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 10V 15uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS