T491C155K035AH
MFR.Part #
T491C155K035AH
JLCPCB Part #
C1958485
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 35V 4.5Ω@100kHz 500nA@25℃,5min 62mA@100kHz ±10% 2312 Tantalum Capacitors