T491C107M010ATZ330
MFR.Part #
T491C107M010ATZ330
JLCPCB Part #
C4983169
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 1Ω ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS